Čas na serveru 05:04:17

Albín Brunovský
Pour feleciter

Id: 1953

Pour feleciter

  •  / Pour feleciter / Albín Brunovský

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2287x

Vyvolávací cena:
1 800