Čas na serveru 00:03:54

Albín Brunovský
Rozprávka IV.

Id: 2129

Rozprávka IV.

  •  / Rozprávka IV. / Albín Brunovský

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15,5 cm, signováno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena: