Čas na serveru 07:35:27

Albín Brunovský
Rozprávka IV.

Id: 2129

Rozprávka IV.

  •  / Rozprávka IV. / Albín Brunovský

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 15,5 cm, signováno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3334x

Vyvolávací cena: