Čas na serveru 10:36:26

Albín Brunovský
Summer Image III.

Id: 54604

Summer Image III.

  •  / Summer Image III. / Albín Brunovský

lept/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, prasklé sklo, rámováno

zobrazeno: 1524x

Vyvolávací cena:

11 000

Příhozy: 54