Čas na serveru 00:35:28

Albín Brunovský
U fotografa

Id: 77505

U fotografa

  •  / U fotografa / Albín Brunovský

grafická technika/papír, velikost tisku 13,5 x 10,5 cm, signováno a popsáno uprostřed dole, datováno 1974, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1265x

Vyvolávací cena:

4 300