Čas na serveru 02:54:21

Albín Brunovský
Vzpomínka

Id: 2200

Vzpomínka

  •  / Vzpomínka / Albín Brunovský

grafická technika/papír, č. 9/150, rozměr ve výřezu 24,5 x 17,5 cm, signováno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2320x

Vyvolávací cena: