Čas na serveru 19:52:52

Albín Brunovský
Zuzana

Id: 2108

Zuzana

  •  / Zuzana / Albín Brunovský
  •  / Zuzana / Albín Brunovský
  •  / Zuzana / Albín Brunovský

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12,5 cm, signováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2858x

Vyvolávací cena:

5 001