Čas na serveru 07:45:47

Albín Lhota
Chaloupka v zimě

Id: 94222

Chaloupka v zimě

  •  / Chaloupka v zimě / Albín Lhota

olej/plátno, rozměr 22 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, restaurovaný dobový rám, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2815x

Vyvolávací cena:
15 000

19 000