Čas na serveru 19:10:13

Albín Lhota
Na říčce

Id: 281304

Na říčce

  •  / Na říčce / Albín Lhota
  •  / Na říčce / Albín Lhota
  •  / Na říčce / Albín Lhota

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 28 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu i v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 1597x

Vyvolávací cena:

19 100