Čas na serveru 17:02:01

Albín Lhota
Rybník při západu slunce

Id: 334301

Rybník při západu slunce

  •  / Rybník při západu slunce / Albín Lhota

olej/plátno, rozměr 25 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 1690x

Vyvolávací cena:

16 550