Čas na serveru 21:44:17

Albín Lhota
Soumrak nad vodou

Id: 218502

Soumrak nad vodou

  •  / Soumrak nad vodou / Albín Lhota

olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:

16 100