Čas na serveru 07:44:11

Albín Lhota
Soumrak nad vodou

Id: 218502

Soumrak nad vodou

  •  / Soumrak nad vodou / Albín Lhota

olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 615x

Vyvolávací cena:

16 100