Čas na serveru 12:46:57

Alén Diviš
Scarabeus

Id: 60615

Scarabeus

  •  / Scarabeus / Alén Diviš
  •  / Scarabeus / Alén Diviš

rudka/ruční papír, rozměr 64 x 44,5 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou, obraz pochází z pozůstalosti autora

zobrazeno: 3694x

Vyvolávací cena:
7 000

70 000

Příhozy: 78