Čas na serveru 06:09:40

Alena Čermáková
Dívka s věnečkem

Id: 165103

Dívka s věnečkem

  •  / Dívka s věnečkem / Alena Čermáková

akvarel/papír, rozměr 49 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5487x

Vyvolávací cena:

15.1.2019, 20:42:00

15.1.2019 20:38 3 500 Kč