Čas na serveru 06:20:51

Alena Čermáková
Kytice

Id: 55302

Kytice

  •  / Kytice / Alena Čermáková
  •  / Kytice / Alena Čermáková
  •  / Kytice / Alena Čermáková
  •  / Kytice / Alena Čermáková

olej/sololit, rozměr 115 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2204x

Vyvolávací cena:

6 055