Čas na serveru 03:01:43

Alena Kučerová
Jezdec na koni

Id: 2133

Jezdec na koni

  •  / Jezdec na koni / Alena Kučerová

tisk z perforovaného plechu/papír, autorský tisk č. 4/10, velikost tisku 27,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 1995, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena: