Čas na serveru 12:51:58

Alena Kučerová
Linie

Id: 2078

Linie

  •  / Linie / Alena Kučerová
  •  / Linie / Alena Kučerová

tisk z perforovaného plechu/papír, autorský tisk č. 3/10, signováno vpravo dole, datováno 1995, velikost listu 30 x 41,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2592x

Vyvolávací cena:

3 400