Čas na serveru 01:34:07

Alena Kučerová
Moře II. - plavkyně

Id: 267504

Moře II. - plavkyně

  •  / Moře II. - plavkyně / Alena Kučerová

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 55 x 78,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4563x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 54