Čas na serveru 08:23:54

Alena Kučerová
Motiv s koněm

Id: 2195

Motiv s koněm

  •  / Motiv s koněm / Alena Kučerová

tisk z perforovaného plechu/papír, č. 30/60, velikost tisku 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 1991, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2036x

Vyvolávací cena:

3 300