Čas na serveru 01:47:34

Aleš Knotek
Pomalé doufání

Id: 207011

Pomalé doufání

  •  / Pomalé doufání / Aleš Knotek

kombinovaná technika/dřevo, rozměr 41 x 46 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 3528x

Vyvolávací cena:
3 800

4 600

2019,10-1,07,20,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu