Čas na serveru 01:46:52

Aleš Knotek
Pomalé doufání

Id: 207011

Pomalé doufání

  •  / Pomalé doufání / Aleš Knotek

kombinovaná technika/dřevo, rozměr 41 x 46 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 6411x

Vyvolávací cena:
3 800

16 000