Čas na serveru 06:13:33

Aleš Krejča
Osudné poryvy

Id: 21801

Osudné poryvy

  •  / Osudné poryvy / Aleš Krejča

olej/plátno, rozměr 30 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 14, autorsky rámováno, na zadní straně věnování, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2486x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

3.3.2016, 22:24:00

11.2.2016 23:27 2 800 Kč