Čas na serveru 17:39:43

Aleš Krejča
Surrealistická kompozice

Id: 370211

Surrealistická kompozice

  •  / Surrealistická kompozice / Aleš Krejča

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, nerámováno

zobrazeno: 1509x

Vyvolávací cena:
12 000

27 000