Čas na serveru 09:06:37

Aleš Krejča
Surrealistická kompozice

Id: 370211

Surrealistická kompozice

  •  / Surrealistická kompozice / Aleš Krejča

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, nerámováno

zobrazeno: 1163x

Vyvolávací cena:
12 000

27 000