Čas na serveru 02:36:49

Aleš Kuneš
Fotografická kompozice

Id: 801

Fotografická kompozice

  •  / Fotografická kompozice / Aleš Kuneš

kompozice, rozměr 35,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole autorovou značkou Š, rámováno, zaskleno, ve spodní části odlepená papírová lišty, na zadní straně věnování, původem ze sbírky význačných teoretiků umění

zobrazeno: 2013x

Vyvolávací cena:
1 800

2 200