Čas na serveru 03:06:17

Aleš Lamr
Abstraktní kompozice

Id: 20401

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Aleš Lamr

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1685x

Vyvolávací cena:

4 200