Čas na serveru 18:42:57

Aleš Lamr
Abstraktní motiv

Id: 75703

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Aleš Lamr

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 777x

Vyvolávací cena:

3 200