Čas na serveru 22:08:40

Aleš Lamr
Deflíni

Id: 174003

Deflíni

  •  / Deflíni / Aleš Lamr
  •  / Deflíni / Aleš Lamr
  •  / Deflíni / Aleš Lamr
  •  / Deflíni / Aleš Lamr

akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed dole s datací, olištováno, původní stav

zobrazeno: 4079x

Vyvolávací cena:

26 000