Čas na serveru 00:05:00

Aleš Lamr
Deflíni I.

Id: 92202

Deflíni I.

  •  / Deflíni I. / Aleš Lamr
  •  / Deflíni I. / Aleš Lamr
  •  / Deflíni I. / Aleš Lamr

malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 2671x

Vyvolávací cena:

25 300