Čas na serveru 14:38:04

Aleš Lamr
Deflíni II.

Id: 123102

Deflíni II.

  •  / Deflíni II. / Aleš Lamr
  •  / Deflíni II. / Aleš Lamr
  •  / Deflíni II. / Aleš Lamr

akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed nahoře s datací, olištováno, původní stav

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:

21 000