Čas na serveru 08:38:01

Aleš Lamr
Drahokamy

Id: 332606

Drahokamy

  •  / Drahokamy / Aleš Lamr
  •  / Drahokamy / Aleš Lamr
  •  / Drahokamy / Aleš Lamr
  •  / Drahokamy / Aleš Lamr

kombinovaná technika/malba/koláž/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno v horní části, nerámováno

zobrazeno: 652x

Vyvolávací cena:

43 000