Čas na serveru 11:31:38

Aleš Lamr
Hmotička

Id: 50901

Hmotička

  •  / Hmotička / Aleš Lamr
  •  / Hmotička / Aleš Lamr

glazovaný porcelán, výška 30 cm, signováno na spodní straně, datováno 88, původní dobrý stav

zobrazeno: 1656x

Vyvolávací cena:
9 000

9 000

24.11.2016, 20:21:00

24.11.2016 20:17 9 000 Kč