Čas na serveru 08:40:09

Aleš Lamr
Jakobova studna

Id: 251601

Jakobova studna

  •  / Jakobova studna / Aleš Lamr

akvarel/papír, rozměr listu 64,5 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1690x

Vyvolávací cena:
2 200

9 000