Čas na serveru 10:57:16

Aleš Lamr
Jakobova studna

Id: 1816

Jakobova studna

  •  / Jakobova studna / Aleš Lamr

litografie/papír, č. 76/90, rozměr listu 67,5 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2609x

Vyvolávací cena:

2 200