Čas na serveru 07:58:54

Aleš Lamr
Portrét Heleny Růžičkové

Id: 20202

Portrét Heleny Růžičkové

  •  / Portrét Heleny Růžičkové / Aleš Lamr

olej/lepenka, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, původní stav

zobrazeno: 3285x

Vyvolávací cena:

23 000