Čas na serveru 02:22:59

Aleš Lamr
Portrét Heleny Růžičkové

Id: 20202

Portrét Heleny Růžičkové

  •  / Portrét Heleny Růžičkové / Aleš Lamr

olej/lepenka, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, původní stav

zobrazeno: 3264x

Vyvolávací cena:

23 000