Čas na serveru 19:48:35

Aleš Lamr
Tvary

Id: 154603

Tvary

  •  / Tvary / Aleš Lamr
  •  / Tvary / Aleš Lamr
  •  / Tvary / Aleš Lamr

akvarel/ruční papír, rozměr malby 72 x 54 cm, signováno uprostřed dole, datováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1484x

Vyvolávací cena:

6 150