Čas na serveru 14:02:49

Aleš Lamr
Viděl jsem nebe I

Id: 415104

Viděl jsem nebe I

  •  / Viděl jsem nebe I / Aleš Lamr

litografie/papír, rozměr listu 78 x 62 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1048x

Vyvolávací cena:

3 900