Čas na serveru 09:00:17

Aleš Leznar
Zastávka na občerstvení

Id: 496501

Zastávka na občerstvení

  •  / Zastávka na občerstvení / Aleš Leznar

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 274x

Vyvolávací cena:

9 900