Čas na serveru 09:09:57

Aleš Novák
Lesní interiér

Id: 389302

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Aleš Novák

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 14096x

Vyvolávací cena:

24 000