Čas na serveru 12:30:41

Aleš Veselý
Bez názvu

Id: 682

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Aleš Veselý
  •  / Bez názvu / Aleš Veselý
  •  / Bez názvu / Aleš Veselý
  •  / Bez názvu / Aleš Veselý

kombinovaná technika/karton, rozměr 44 x 29,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 9. 1. 84, popis a datace i narubu, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2522x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

27.11.2013, 20:22:00

27.11.2013 20:17 12 000 Kč