Čas na serveru 03:00:09

Aleš Veselý
Kompozice

Id: 357402

Kompozice

  •  / Kompozice / Aleš Veselý
  •  / Kompozice / Aleš Veselý
  •  / Kompozice / Aleš Veselý

olej/plátno, rozměr 49,5 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

26 000