Čas na serveru 01:39:54

Aleš Veselý
Na kopci

Id: 34106

Na kopci

  •  / Na kopci / Aleš Veselý
  •  / Na kopci / Aleš Veselý
  •  / Na kopci / Aleš Veselý

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 30 x 42,5, signováno vlevo nahoře, datováno 1993, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 3061x

Vyvolávací cena:
10 000

12 000