Čas na serveru 13:58:31

Aleš Veselý
Na kopci

Id: 42205

Na kopci

  •  / Na kopci / Aleš Veselý
  •  / Na kopci / Aleš Veselý
  •  / Na kopci / Aleš Veselý

kombinovaná technika/karton, velikost listu 30 x 41,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2876x

Vyvolávací cena:
9 000

12 000