Čas na serveru 13:48:47

Aleš Veselý
Nástroj

Id: 34107

Nástroj

  •  / Nástroj / Aleš Veselý
  •  / Nástroj / Aleš Veselý
  •  / Nástroj / Aleš Veselý
  •  / Nástroj / Aleš Veselý

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 29,5 x 41,5, signováno vlevo dole, datováno 1992, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 1990x

Vyvolávací cena:
10 000

11 000