Čas na serveru 03:08:59

Alessandro Milesi
První ochutnávka vína

Id: 157833

První ochutnávka vína

  •  / První ochutnávka vína / Alessandro Milesi

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu

zobrazeno: 20876x

Vyvolávací cena:

120 000

Příhozy: 94