Čas na serveru 06:36:11

Alex Adolf Jelínek
Vojenská jízda

Id: 243704

Vojenská jízda

  •  / Vojenská jízda / Alex Adolf Jelínek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 1152x

Vyvolávací cena:
500

600