Čas na serveru 10:14:36

Alex Vladimír Hrska
Ovocné zátiší

Id: 434

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Alex Vladimír Hrska

olej/plátno, rozměr plátna 34 x 55 cm, signováno vpravo nahoře, původní stav

zobrazeno: 4996x

Vyvolávací cena:
1 800

2 700