Čas na serveru 11:45:21

Alexander Archipenko
Konstruktivní hlava

Id: 263802

Konstruktivní hlava

  •  / Konstruktivní hlava / Alexander Archipenko

patinovaný bronzový odlitek, výška cca 38 cm, značeno, datováno a popsáno na plintě včetně číslování odlitku, výška celková s kamenným podstavcem cca 42 cm, jedná se o modrou variantu vzniklou pravděpodobně v 60. letech, stav viz foto, místy otřená patina

zobrazeno: 3329x

Vyvolávací cena:
14 000

41 000