Čas na serveru 07:29:18

Alexander Archipenko
Stojící žena

Id: 202514

Stojící žena

  •  / Stojící žena / Alexander Archipenko

bronzový odlitek, výška 62 cm, výška celková včetně podstavce 69 cm, značeno a datováno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

zobrazeno: 2326x

Vyvolávací cena:
11 000

67 000

Příhozy: 55