Čas na serveru 04:22:04

Alexander Archipenko
Stojící žena

Id: 202514

Stojící žena

  •  / Stojící žena / Alexander Archipenko

bronzový odlitek, výška 62 cm, výška celková včetně podstavce 69 cm, značeno a datováno na podstavci, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

zobrazeno: 1559x

Vyvolávací cena:
11 000

67 000

Příhozy: 55