Čas na serveru 07:16:58

Alexander Calder
Convection

Id: 289608

Convection

  •  / Convection / Alexander Calder

litografie/papír, rozměr listu 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, datováno, slepotiskové razítko vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6131x

Vyvolávací cena:
2 800

15 000