Čas na serveru 15:37:22

Alexander J. Pelíšek
Na Strahově

Id: 199601

Na Strahově

  •  / Na Strahově / Alexander J. Pelíšek

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 108x

Vyvolávací cena:
800

800

2019,09-1,04,19,36,00
( 4.9.2019, 19:36:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

1.8.2019 9:45 800 Kč