Čas na serveru 23:28:24

Alexander J. Pelíšek
Na Strahově

Id: 199601

Na Strahově

  •  / Na Strahově / Alexander J. Pelíšek

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 280x

Vyvolávací cena:
800

800

4.9.2019, 19:36:00

1.8.2019 9:45 800 Kč