Čas na serveru 09:16:49

Alexander Monty
Pouliční spáči - Bombay

Id: 50410

Pouliční spáči - Bombay

  •  / Pouliční spáči - Bombay / Alexander Monty

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 34?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1341x

Vyvolávací cena:

23.11.2016, 19:51:00

23.11.2016 18:29 2 000 Kč