Čas na serveru 01:04:34

Alexandr Frank
Podvečer

Id: 204216

Podvečer

  •  / Podvečer / Alexandr Frank
  •  / Podvečer / Alexandr Frank
  •  / Podvečer / Alexandr Frank

olej/lepenka, rozměr 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozená lepenka viz foto, poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1490x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300