Čas na serveru 01:57:32

Alexandr Jakesch
Hodina u cembala

Id: 129801

Hodina u cembala

  •  / Hodina u cembala / Alexandr Jakesch

olej/plátno, rozměr 94 x 147 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2046x

Vyvolávací cena:
6 000

28 000